';

Wasz album ślubny

Dlaczego warto zamówić album ślubny?

Przychodzi czas, gdy jesteście już małżeństwem. Macie za sobą najpiękniejszy dzień Waszego życia. Fotograf zrobił Wam też piękne zdjęcia na sesji ślubnej. Wtedy też pojawia się w głowie pytanie – czy zamawiać album ślubny? Jako fotograf ślubny chciałabym powiedzieć Wam, jak to wygląda z mojej perspektywy.

Album = pamiątka na całe Wasze wspólne życie

Żyjemy w czasach, w których zdjęcia w formie fizycznej czyli wywołane odchodzą w zapomnienie. Pendrive czy płyta pozwalają nam na odtworzenie ich w formie cyfrowej i bardzo często to nam wystarcza. Czy jednak taka forma pozwala nam na zrozumienie czym tak naprawdę te zdjęcia są i ile dla nas znaczą? Ja jako fotograf mam delikatnie inne spojrzenie na tę właśnie kwestię. Uważam wywoływanie zdjęć za oddawanie szacunku fotografii. Zmiana czegoś w formie wirtualnej na twór w formie fizycznej jest dobrem, które możemy dotknąć i obcować w realnym świecie. Jest czymś co pozwala nam dostrzec fakturę papieru, załamanie światła oraz paletę barwową, która w fotografiach papierowych zdecydowanie wygrywa z monitorami, gdyż jest znacznie szersza. Może warto wrócić do czasów fotografii tradycyjnej i pozwolić jej być naturalną, prawdziwą?

Album dla rodziny

Pamiętam, że będąc małą dziewczynką uwielbiałam oglądać albumy fotograficzne zachowane w moim domu z czasów młodości rodziców. Zresztą do tej pory oglądanie zdjęć w formie papierowej jest dla mnie czymś ważnym i wyjątkowym. Pomyślcie czy nie byłoby miło usiąść z rodziną przy kawie czy herbacie, zabrać album na kolana i powspominać Wasze wspaniałe chwile w życiu? Podzielić się z bliskimi Waszym szczęściem? Zachować album, aby na stare lata usiąść ze swoją drugą najukochańszą połówką i wspominać dzień ślubu, czy opowiadać o nim swoim dzieciom? Wydaje mi się, że wtedy w oku może zakręcić się niejedna łezka.

Jaki album wybrać?

Zdaję sobie sprawę, że organizacja wesela wiąże się z bardzo dużym wydatkiem. Przez wzgląd na to, pary młode często nie decydują się na zamówienie albumu lub chcą aby fotograf wykonał dla nich album w bardzo niskiej cenie. Niestety album, który ma nam posłużyć przez lata musi też kosztować. Taki album pozwala nam cieszyć się pięknie zachowanymi fotografiami przez wiele, wiele lat. Albumy te wykonywane są ręcznie i dopasowywane do potrzeb klienta. Pozwalają na dobór okładki, materiału, koloru oprawy, formatu, okienka, graweru, papieru fotograficznego itp. Zanim album trafi w Wasze ręce wysyłam Wam jego projekt. Zdjęcia do albumu możecie wybrać sobie sami. Możecie też wybrać, czy ma być to album z nadrukowanymi fotografiami, czy też taki, do którego trzeba je wkleić. Możecie zadecydować o niemal wszystkim. Naprawdę warto mieć pamiątkę właśnie w tej formie. Ja i moje pary młode, dla których wykonałam albumy, serdecznie POLECAMY!

Zobacz poniższe materiały wideo z prezentacją przykładowych albumów,
które wykonałam dla moich Młodych Par:

Poniżej najczęściej wybierana przez Młode Pary opcja albumu ślubnego,
czyli zestaw Complete
, na który składa się: fotoalbum + pendrive + album box.

Daj serduszko
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Udostępnij