O mnie

Zdjęcie profilowe

WITAJ! JESTEM NATALIA

… a to kilka słów o mnie:

Znając prawdę o ulotności życia i wiedząc jak wiele jego chwil potrafi stać się dla nas bezcennymi, postanowiłam zawalczyć o ich zatrzymanie. Tak zrodziła się moja pasja i miłość do fotografii. Dla niektórych zdjęcie „to tylko zdjęcie”. Dla innych to uwiecznione ich najpiękniejsze wspomnienia. Dlatego też każdego dnia idę drogą samodoskonalenia się, wzbogacam swój warsztat i umiejętności. A wszystko to, by dać Wam zdjęcia, z których będziecie naprawdę dumni! Sprzętem fotograficznym władam w pełni swobodnie, natomiast w zakresie postprodukcji zdjęć (obróbki/retuszu) posiadam ugruntowaną wiedzę i doświadczenie w następujących programach:

CAMERA RAW
98%
PHOTOSHOP
96%

Warsztaty u jednego z najlepszych na świecie fotografów ślubnych

Ukończyłam warsztaty u jednego z najlepszych na świecie fotografów ślubnych. Grzegorz „Moment” Płaczek to wielokrotny zdobywca wielu prestiżowych nagród rangi światowej w dziedzinie fotografii ślubnej.

Uprawnienia do fotografowania
w kościołach

Posiadam uprawnienia w zakresie fotografii liturgicznej (poświadczone specjalną legitymacją wydaną przez diecezję), dzięki którym mogę wykonywać zdjęcia w trakcie Mszy Świętej.

Poznaj opinie Młodych Par

0
Opinie na Facebooku

5.0 na 5.0 na podstawie opinii 23 użytkowników

0
Opinie w Google

5.0 na 5.0 na podstawie opinii 12 użytkowników