';

O mnie

Zdjęcie profilowe

Witaj! Jestem Natalia.

Znając prawdę o ulotności życia i wiedząc jak wiele jego chwil potrafi stać się dla nas bezcennymi, postanowiłam zawalczyć o ich zatrzymanie. Tak zrodziła się moja pasja i miłość do fotografii. Dla niektórych zdjęcie „to tylko zdjęcie”. Dla innych to uwiecznione ich najpiękniejsze wspomnienia. Dlatego też każdego dnia idę drogą samodoskonalenia się, wzbogacam swój warsztat i umiejętności. Sprzętem fotograficznym władam w pełni swobodnie, natomiast w zakresie postprodukcji zdjęć (obróbki / retuszu) posiadam ugruntowaną wiedzę i doświadczenie w następujących programach:

CAMERA RAW
98%
PHOTOSHOP
96%

Warsztaty u jednego z najlepszych na świecie fotografów ślubnych

Ukończyłam warsztaty u jednego z najlepszych na świecie fotografów ślubnych. Grzegorz „Moment” Płaczek to wielokrotny zdobywca wielu prestiżowych nagród rangi światowej w dziedzinie fotografii ślubnej.

Zdjęcia wielokrotnie nagradzane
przez społeczność fotografów MyWed

Moje zdjęcia wielokrotnie zdobyły wyróżnienie na portalu MyWed, który skupia fotografów ślubnych z całego świata. Zapraszam Cię do odwiedzenia mojego profilu, który dostępny jest pod poniższym linkiem.

Profesjonalna obróbka zdjęć

Przykładam bardzo dużą uwagę do retuszu zdjęć, aby jakość finalnego materiału była jak najwyższa. Zobacz, czym różnią się zdjęcia obrabiane „na szybko” od zdjęć retuszowanych profesjonalnie – przejdź do artykułu.

Uprawnienia do fotografowania w kościołach

Posiadam odpowiednie uprawnienia w zakresie fotografii liturgicznej (poświadczone specjalną legitymacją wydaną przez diecezję), dzięki którym mogę wykonywać zdjęcia w trakcie Mszy Świętej.

Więcej o mnie – Wywiad dla MyWed

Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, od strony zawodowej oraz prywatnej, zapraszam Cię do przeczytania wywiadu, którego udzieliłam dla portalu MyWed.

Poznaj opinie Młodych Par

0
Opinie na Facebooku

5.0 na 5.0 na podstawie opinii 24 użytkowników

0
Opinie w Google

5.0 na 5.0 na podstawie opinii 12 użytkowników